Green Card Basvuru Merkezi

GREEN CARD BAŞVURU SÜRECİNİZLE PROFESYONEL OLARAK İLGİLENİYORUZ


Green Card başvurunuzla size özel olarak ilgileniyoruz.

30 Günle sınırlı değil, Yılın 365 günü katılım imkanı veriyoruz.

Fotoğrafınızın nasıl çekilmesi gerektiği hakkında detaylı bilgi ve yanlış çekilmiş fotoğrafların kurallara uygun hale dönüştürülmesini sağlıyoruz.

Başvuru formunuzu doğru ve eksiksiz şekilde dolduruyoruz.

Fotoğrafınızın ve bilgilerinizin doğru zamanda ve istenilen şekilde Amerika'da ki ilgili makama ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Tarafınızdan bize gönderilen başvurular ABD resmi başvuru merkezine iletildikten sonra tahminen Ekim ayında Green Card başvuru onay kodunu size yolluyoruz. Ve başvurunuzun sorunsuz şekilde yapıldığına dair bir onay olan (Success Message) ekran görüntüsünü e-posta adresinize gönderiyoruz.

Kazanan şanslı başvuru sahiplerine ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kazananlara ücretsiz oryantasyon ve Amerikan kültürü hakkında bilgi veriyoruz.

Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru

Green Card Çekilişine katılım ücretsizdir ve sadece internet yoluyla yapılabilir.

Bizim size sunduğumuz hizmet; Normalde ingilizce olan elektronik başvuru formlarını sizin adınıza doğru ve eksiksiz şekilde doldurmak ve başvuru sırasında diskalifiye edilmenizi önleyecek şekilde hazırlamakla sınırlı bir danışmanlık hizmetidir.

Bu servise ödeyeceğiniz ücret, sadece danışmanlık hizmeti karşılığıdır. Çekilişte kazanma şansınızı artırması ya da ek bir avantaj sağlaması mümkün değildir.

Green Card, gerek devlet dairesi gerekse özel sektör olsun, ABD'de istediğiniz yerde çalışma ve dilediğiniz kadar oturma izni verir.

Green Card, dilediğiniz ülkeye vize problemi yaşamadan seyahat etmenizi sağlar. Green Card sahibi olan herkes aynı zamanda ABD'de kendi şirketini kurma hakkına da sahiptir.

Eğitimine Amerika'da devam etmek isteyenler ise devlet ve özel okullardan burs alabilir veya bu okullarda indirimli okuma fırsatını yakalar.

Green Card çekilişi için ABD'nin aradığı şartlar oldukça basittir.

Çekilişe katılmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte en az lise mezunu olmak veya son 5 yıl içerisinde mesleki bilgi gerektiren bir işte en az iki yıl profesyonel olarak çalışmış olmak gerekmektedir.

Başvurunuz için önem taşıyan tek şey, bilgilerinizin bir kerede, eksiksiz ve hatasız doldurularak Amerikan yetkili mercileri tarafından belirtilen elektronik transfer sayfasından yapılmasıdır. Bütün başvurular eşit şansa sahiptir.

Çekilişi kazanan talihlilerin resmi evrakları, Amerika Birleşik Devletleri imzalı olarak internet üzerinden açıklanacaktır.

Bu aşamada kazananların isimleri internet sitemizde duyurulmaya başlanacak ve talihlilerimiz tek tek telefonla aranarak durumundan haberdar edileceklerdir.

Bu duyurular her sene Mayıs ayı civarında başlar ve yaklaşık olarak Eylül-Ekim aylarına kadar sürer. Green Card kazanan talihlilerimize bu aşamadan sonra rehberlik hizmeti tarafımızdan sağlanacaktır.

Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru

Valid XHTML 1.0 Transitional


Green Kart